× برآورد آنلاین قیمت ثبت سفارش استخدام مترجم

درباره مپتا /

درباره گروه ترجمه مپتا

موسسه مترجمین مپتاعلم با هدف ایجاد پلی بین پژوهشگران کشور و متخصصین ترجمه در خدمت دانشجویان، اساتید، موسسات، شرکت ها و سازمان های محترم می باشد. با توجه به سابقه موسسه مپتا در اخذ پذیرش مقالات در ژورنال های ISI و Scopus مدیران این موسسه بیش از همه به اهمیت تخصصی و دقیق بودن ترجمه مقالات پی برده اند. در همین راستا موسسه مترجمی مپتا با به کارگیری جمعی از متخصصین رشته های مختلف آماده خدمات رسانی در زمینه ترجمه مقالات فارسی و انگلیسی، ویرایش مقالات علمی به صورت نیتیو ( با گزارش رسمی)، ترجمه متون در سایر زبان ها ( عربی، آلمانی، ترکی، فرانسوی، روسی و چینی) و ترجمه کتاب می باشد. افتخار ما رضایت مشتری و اساتیدی است که با ما کار می کنند.

چرا مپتا

تمامی خدمات ما مشمول گارانتی دائمی از زمان تحویل متن ترجمه شده به مشتری می باشد به طوری که اگر مشتری هرگونه ایرادی در فن ترجمه یا تایپ آن مشاهده نماید موسسه ملزم به برطرف کردن تمامی ایرادات وارده می باشد. در صورت دریافت نظرات منفی از جانب ژورنال به علت کیفیت زبان انگلیسی متن ارسالی، ما ویرایش مجدد متن شما را به صورت کاملا رایگان انجام خواهیم داد، تا زمانی که تمامی نظرات و تذکرات ویراستار مربوطه اعمال گردند. البته ویراستاری مجدد متن در صورت قابل انجام است که پس از تحویل متن به مشتری، تغییرات مهمی بر روی متن صورت نگرفته باشد.

لازم به ذکر است که مرکز به ازای هر 24 ساعت تاخیر در تحویل متن ترجمه شده ملزم به بازپرداخت %5 از هزینه سفارش می باشد.
انصراف از ادامه کار
ضمنا تا زمانی که مقاله برای مترجم ارسال نشده است مشتری حق انصراف دارد و وجه پرداختی به او باز گردانده می شود. در صورت انصراف پس ار ارسال مقاله برای مترجم 50% هزینه عودت داده خواهد شد.

مپتاعلم برای عدم افشای تحقیق شما اهمیت ویژه¬ای قائل است. با توجه به ماهیت کار موسسه، ما همواره متون انتشار نیافته‌‌ای از تحقیقات برجسته دریافت نموده و از ایده‌های بهترین محققین و دانشگاه ها در سراسر کشور مطلعیم. با توجه به موارد فوق ما نسبت به حفظ محرمانگی متون علمی شما متعهدیم. به همین منظور در صورتی که تمایل داشته باشید قبل از شروع کار ترجمه میتوانیم قرارداد عدم افشای موارد محرمانه با شما امضا کنیم. تمهیدات زیر برای اطمینان از عدم انتشار متون شما در موسسه مپتا در نظر گرفته شده است:
• تمامی کارکنان و متخصصان موسسه مپتاعلم توافقنامه‌های محرمانگی را با موسسه به امضا رسانده‌ و هرگز اطلاعات ارسالی از سوی مشتری را در اختیار هیچ فرد یا نهادی خارج از موسسه قرار نمی دهند. در صورتی که لازم باشد مقاله شما برای شخصی غیر از کارشناسان موسسه ارسال گردد، این کار حتما با هماهنگی مشتری انجام خواهد شد.
• اطلاعات شخصی مشتری (اسم، آدرس، آدرس ایمیل، شماره تماس و غیره) هرگز در دسترس فرد یا نهادی خارج از حسابداران موسسه قرار نخواهد گرفت.
• بنا به درخواست مشتری، ارائه قرارداد محرمانگی پیش از ارسال اطلاعات توسط شما امکان پذیر می باشد.
در انتها به اطلاع می¬رساند در طول فعالیت 5 ساله موسسه مپتا حتی یک مورد شکایت از موسسه مبنی بر افشای اطلاعات در دست موسسه ثبت نشده است

یکی از مشکلات بزرگ محققان کشور "سرقت ادبی ناخواسته" است. یعنی زمانی که نویسندگان به طور ناخواسته درگیر یک فرآیند غیراخلاقی شده که اصولا ناشی از کمبود اطلاعات و آموزش حرفه‌ای در خصوص این موضوع است. در نتیجه به عنوان موسسه ای که در سالیان اخیر در زمینه ترجمه ویرایش و نشر مقالات علمی فعال بوده نسبت به مسئولیت خود نسبت به مشتریان خود اگاه هستیم و به عنوان اولین افرادی که (حتی پیش از سردبیر ژورنال مربوطه) مقالات تحقیقاتی را بررسی می‌کنند، درست مانند مشاورانی مطمئن برای محققین (به ویژه محققین تازه‌کار) عمل کرده و آنها را از نمونه های بالقوه موارد غیراخلاقی در انتشار متون علمی مطلع می سازیم. به همین منظور موارد زیر را در موسسه مپتاعلم رعایت می کنیم.
• در صورت برخورد با مصادیق چاپ مجدد مقاله در ژورنال های دیگر، ، مراحل لازم با توجه به میزان همپوشانی متون پیشنهاد می گردند.
• در صورت برخورد با موارد مشکوک به سرقت ادبی در متون، نویسنده را از این مساله مطلع نموده و مراحل اصلاحی بعدی را جهت رفع این مشکل پیشنهاد می‌دهیم.
• هنگام مواجهه با موارد مشکوک به عدم رعایت اصول اخلاقی در یک متن، این مساله به اطلاع نویسنده رسیده و مراحل اصلاحی لازم به منظور رفع این مشکل پیشنهاد می‌ گردد.